اپلیکیشن کتاب سبز
کتاب سبز
دانلود کتاب رایگان
موجود در کافه بازار و گوگلی پلی
نصب رایگان
دانلود روزانه بهترین کتاب‌ها در کانال تلگرام کتاب سبز

عضویت در کانال کتاب سبز

اپلیکیش اندروید کتاب سبز منتشر شد

هم اکنون رایگان نصب کنید

موجود در کافه بازار و گوگل پلی

دانلود کتاب چند سهم در سبد داشته باشیم؟

(۱)

پیشنهاد ویژه
معادله خوشبختیمصابیح الجنانتکنیک‌های یادگیری سریع و آسانکتاب نفیس کشیش آلبریکتقویت عملکرد هوش و حافظهمهارت های تحصیلیبی‌شعورها توطئه می‌کنندجاذبه های گردشگری جهانایلیاد و اودیسه هومرچگونه آرام و شاد باشیم
جزئیات کتاب
معرفی کتاب

داشتن بازدهی های بالا با ریسک های پایین همیشه گزینه مطلوب هر سرمایه گذاری بوده است. نظریه جدید سبد سهام که مارکوویتز در 1952 وضع کرد میگوید:
تنها کافی نیست که به بازدهی یک سهم خاص نگاه شود. بلکه با سرمایه گذاری در چند سهم مختلف، سرمایه گذار میتواند سود بیشتری از محل شکستن ریسک بین چند سهم مختلف به دست آورد و بدین ترتیب ریسک کل مجموعه را کاهش دهد. این مجموعه ای از سهم‌ها همان سبد سهام نامیده شد.
به طور مثال اگر یک سهم با افزایش قیمت دلار افزایش قیمت پیدا کند و سهمی دیگر با افزایش قیمت دلار کاهش قیمت یابد، سبدی که شامل این دو است خود را در برابر هر کاهش یا افزایشی در قیمت دلار بیمه کرده است و در هر دو حالت بازدهی مناسب خواهد داشت.
در حالیکه ارائه‌دهنده نظریه جدید سبد سهام (Modern portfolio theory) جایزه نوبل را به خاطر همین نظریه دریافت کرده‌اند، ما تلاش خواهیم کرد تا بطور خلاصه این تئوری دانشگاهی را تشریح نموده و بر بعضی از جنبه‌های مهم‌تر مدیریت سبد سهام تمرکز کنیم.
در حالیکه ما هیچ‌گونه رمز و رازی که به شما نشان دهد که چه سهامی در سبد سهام بازده زیادی دارند نداریم، می‌توانیم در این فایل برای تصمیم‌گیری درباره میزان تعداد سهام مناسب در سبدسهام و بعضی از موارد مهم دیگر به شما کمک کنیم.

کلمات کلیدی: سبد سهام، سرمایه گذاری در بورس، سهام، بورس، سرمایه گذاری

ادامه
اپلیکیشن رایگان کتاب سبز را نصب کنید و بیش از ۹۰۰۰ کتاب را همیشه همراه خود داشته باشید. اینجا را کلیک کنید.دانلود کتاب - ۴.۲۵ مگابایت
کتابراه - دانلود قانونی کتاب
دسترسی آسان به هزاران کتاب، رمان و مجله با اپلیکیشن کتابراه
نصب رایگان
کتاب‌های مرتبط
بیشتر

مجموعه کتاب
40 فعالیت ساده و جالبراهنماهای کاربردی آمادگی در برابر بحرانپرفروش‌های فصل پاییزمجموعه کتاب های میان رشته ایمجموعه جنگ نرمعاشقانه هایی از تاریخ ایران: حمزه سردادورکتابخانه موفقیتپرفروش‌های دی ماهمجموعه میدگاردپرفروش‌های بهمن ماه
نظرات
نخستین نظر را شما ثبت کنید!
برچسب ها
سبد سهام، سرمایه گذاری در بورس، سهام، بورس، سرمایه گذاری
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان