اپلیکیشن کتاب سبز
کتاب سبز
دانلود کتاب رایگان
موجود در کافه بازار و گوگلی پلی
نصب رایگان
دانلود روزانه بهترین کتاب‌ها در کانال تلگرام کتاب سبز

عضویت در کانال کتاب سبز

اپلیکیش اندروید کتاب سبز منتشر شد

هم اکنون رایگان نصب کنید

موجود در کافه بازار و گوگل پلی

دانلود کتاب الگوریتم مرغ مگس خوار، مهم‌ترین الگوریتم گوگل را کامل بشناسید

(۰)

پیشنهاد ویژه
سرگذشت و قیام مختار ثقفیکلید طلایی شادکامی و کامیابیخرده جنایت‌های زناشوییتازه به دوران رسیده‌هاشخصیت شناسی مردان ایرانیما چگونه ما شدیمراهنماهای کاربردی آمادگی در برابر بحرانمهارت‌های مطالعهمادر‌بزرگ سلام می‌رساند و می‌گوید متأسف استتعادل ایستا و پویا با حرکات اصلاحی
جزئیات کتاب
معرفی کتاب

کتاب الگوریتم مرغ مگس خوار، مهم‌ترین الگوریتم گوگل را کامل بشناسید نوشته‌ی مهران منصوری فر، شرحی جامع و کامل از عملکرد این الگوریتم اراائه می‌دهد که این الگوریتم چیست و چرا به وجود آمد و چگونه عمل می‌کند؟

الگوریتم مرغ مگس خوار یکی از الگوریتم‌های گوگل است که اهداف متفاوت‌تری با دیگر الگوریتم‌های مورد استفاده گوگل را دنبال می‌کند. برخلاف دیگر الگوریتم‌های مورد استفاده، این الگوریتم به دنبال اسپم کردن لینک‌های بی‌کیفیت و سیاه نیست، بلکه جست و جوی کاربران را بهینه کرده و به دنبال افزایش سرعت دسترسی کاربران به سوالات و نتایج مناسب است.  
الگوریتم مرغ مگس خوار از چه زمانی مورد استفاده قرار گرفته است؟ چه فاکتورهایی را بررسی می‌کند؟ چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟ چه اقداماتی لازم است که این الگوریتم به سایت شما اعتبار بالایی اختصاص دهد؟ همگی پرسش‌هایی است که در این کتاب به شما پاسخ داده می‌شود.

در بخشی از کتاب الگوریتم مرغ مگس خوار، مهم‌ترین الگوریتم گوگل را کامل بشناسید می‌خوانیم:

چرا مرغ مگس خوار؟

شاید برای هر فرد این سوال پیش بیاید که از میان تعداد بیشماری حیوانات، چرا این نام برای الگوریتم انتخاب شده است. بیشترین و مهم‌ترین این علت را می‌توان دقت و ظرافت مشترک میان مرغ مگس خوار و این الگوریتم دانست. 

مرغ مگس خوار را یکی از تیزبین‌ترین و سریع‌ترین پرنده‌های دنیا می‌دانند. این پرنده می‌تواند در زمان بسیار کوتاهی هدفی را که در فاصله بسیار دور از آن قرار دارد با چشمان خود دیده و آن را شکار کند. جالب است بدانید که هنگام پرواز، چشمان انسان نمی‌تواند بال‌های این پرنده را دیده و تشخیص دهد. علت این مساله آن است که هنگام پرواز بال‌های این پرنده در هر ثانیه 70 بار حرکت می‌کند و یا هنگام شیرجه زدن برای گرفتن هدف این عدد به 200 می‌رسد!

اگر کمی عملکرد این پرنده را با خود مرور کنید، احتمالا متوجه سرعت عمل و دقت الگوریتم مرغ مگس خوار نیز خواهید شد. این الگوریتم احتمالا بدون آن که شما متوجه فعالیت آن شوید، می‌تواند سایت شما را با سرعت و دقت بالایی بررسی کند!

کلمات کلیدی: مقاله الگوریتم مرغ مگس خوار، الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل، الگوریتم گوگل چیست، الگوریتم مرغ مگس خوار

ادامه
اپلیکیشن رایگان کتاب سبز را نصب کنید و بیش از ۹۰۰۰ کتاب را همیشه همراه خود داشته باشید. اینجا را کلیک کنید.دانلود کتاب - ۵۹۴ کیلوبایت
کتابراه - دانلود قانونی کتاب
دسترسی آسان به هزاران کتاب، رمان و مجله با اپلیکیشن کتابراه
نصب رایگان
کتاب‌های مرتبط
بیشتر

مجموعه کتاب
ایده‌های خلاقانهکتاب‌هایی که قبل از مرگ باید بخوانیدمجموعه شعر کهن پارسی40 فعالیت ساده و جالبمجموعه جنگ نرمداستان‌های یان و یولیاپرفروش‌های کمتر از 5000 تومانماهنامه گزارش موسیقیدار و دسته دارعلیراهنماهای کاربردی آمادگی در برابر بحران
نظرات
نخستین نظر را شما ثبت کنید!
برچسب ها
مقاله الگوریتم مرغ مگس خوار، الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل، الگوریتم گوگل چیست، الگوریتم مرغ مگس خوار
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان